Posiłki jakie spożywasz każdego dnia, mają bezpośredni wpływ na kondycję organizmu. Dieta uboga w składniki odżywcze w dłuższej perspektywie może prowadzić do niedoborów, które są bardzo groźne dla Twojego zdrowia. Do prawidłowego bilansowania menu niezbędna jest specjalistyczna wiedza z zakresu dietetyki, której większość osób nie posiada. Z tego powodu coraz większym zainteresowaniem wśród konsumentów cieszy się catering dietetyczny, który zamówisz właśnie u nas! Jeśli jesteś mieszkańcem warszawskiego Mokotowa, to możesz każdego dnia otrzymywać od nas zdrowe i smaczne posiłki z dowozem do domu.

Dieta pudełkowa Mokotów

Większość osób potrzebuje raz na jakiś czas przejść na dietę redukcyjną, w celu zrzucenia zbędnych kilogramów, np. przed wakacjami. Jednak intensywne odchudzanie nie zawsze będzie zdrowe, przy zmniejszonej kaloryczności posiłków znacznie łatwiej nabawić się groźnych niedoborów. Jeśli Ty także chcesz pozbyć się nadmiaru masy, nasz catering będzie idealny! Wybierając dietę pudełkową Standard, będziesz otrzymywać zestaw prawidłowo zbilansowanych dań o niższej kaloryczności, do wyboru w wersji 1000-1100 kcal lub 1600-1700 kcal. Każdy zestaw z dowozem do domu zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, które musisz dostarczyć w ciągu dnia swojemu organizmowi. Jednak catering dietetyczny Czysta Micha jest nie tylko zdrowy, ale też smaczny! Dania przygotowywane są przez naszych utalentowanych kucharzy, którzy wiedzą, jak zadowolić kubki smakowe. Wybierając naszą dietę pudełkową nie musisz obawiać się o monotonię, każdego dnia dowieziemy do Ciebie zupełnie inny zestaw posiłków, które tworzone są wyłącznie na bazie najwyższej jakości składników.

Najlepsza dieta sportowa na Mokotowie

Nasza oferta cateringowa dedykowana jest także osobom aktywnym, dla których przygotowaliśmy specjalną dietę pudełkową o zwiększonej kaloryczności. Jeśli mieszkasz w Warszawie na Mokotowie i intensywnie trenujesz, koniecznie sprawdź pakiet Active! Do wyboru masz 2 opcje, składające się z 5 posiłków, których kaloryczność wynosi 2000-2200 kcal lub 2600-2800 kcal. Zestawy dań, każdego dnia dostarczą Ci kompleks wszystkich minerałów i mikroelementów, a także odpowiednią podaż białek przy zredukowanej ilości węglowodanów. Dzięki naszej ofercie pudełkowej możesz zadbać o swoje zdrowie i wzmocnić ciało, a także oszczędzić mnóstwo czasu na przygotowywaniu posiłków. Catering opracowywany jest zgodnie z aktualnymi wytycznymi dietetycznymi, codziennie dowieziemy do Twojego domu zestaw pudełek składający się z innych dań. Z nami nie musisz martwić się o rutynę, białko w naszych posiłkach nie pochodzi tylko z mięsa, ale również z roślin strączkowych, jaj, tofu czy nabiału.

Nasz catering dietetyczny dowozimy w szczelnie zamkniętych pudełkach w godzinach wieczornych, na terenie warszawskiego Mokotowa. Nie musisz jednak czekać na dostawcę w domu, zestaw możemy zostawić pod drzwiami! W dowolnym momencie możesz zmienić kaloryczność diety pudełkowej, a także zawiesić abonament. Pojemniki, w których dostarczamy nasze dania, są przystosowane do podgrzewania w mikrofalówce, dlatego nie musisz brudzić dodatkowych naczyń.