Jeden z ważniejszych czynników w profilaktyce zdrowotnej to zrównoważona i pełnowartościowa dieta. Jednak kto obecnie ma czas, aby każdego dnia przygotowywać posiłki i dbać o ich prawidłowy bilans odżywczy? Jeśli gotowanie nie jest Twoją pasją lub po prostu nie masz na nie czasu, nasz catering dietetyczny powinien przyciągnąć Twoją uwagę! Proponujemy Ci smaczne zestawy pudełkowe, które każdego dnia dowozimy do naszych klientów z warszawskiej Ochoty – bezpośrednio do domu. Do wyboru masz dwa rodzaje pakietów – Standard oraz Active – które przygotowywane są w oparciu o aktualną wiedzę dietetyczną.

Dieta sportowa Ochota

Intensywny trening nie będzie skuteczny jeśli nie zadbasz o prawidłowo zbilansowaną dietę. Posiłki, które spożywasz każdego dnia, powinny zawierać odpowiednią ilość białka, tylko wówczas tkanka mięśniowa ma szansę na prawidłowy rozwój. Wielu sportowców opiera swoje codzienne menu na podobnych daniach, przeważnie jest to połączenie piersi kurczaka i ryżu. Wybierając catering dietetyczny Czysta Micha, możesz liczyć na znacznie bardziej urozmaicony jadłospis! Każdego dnia dostarczymy Ci do domu zestaw pudełkowy, w wybranym bilansie kalorycznym: 2000-2200 kcal lub 2600-2800 kcal. Menu jest różnorodne, a bazą każdego pakietu są składniki o dużej zawartości białka, np. mięso, ryby, tofu czy rośliny strączkowe. Pakiet składa się zarówno z dań słodkich, jak i wytrawnych, które sporządzane są wyłącznie ze świeżych składników. W diecie pudełkowej stosujemy zamienniki białego cukru, w postaci miodu, ksylitolu, daktyli itp.

Najlepsza dieta Standard na 4 posiłki na Ochocie

Nasza oferta diety pudełkowej w wariancie Standard składa się z 4 zbilansowanych i różnorodnych posiłków, które dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres. Życie w ciągłym biegu, nieregularne i wysoko przetworzone posiłki i stres to częsta przyczyna nadwagi i otyłości. Jeśli planujesz w zdrowy sposób pozbyć się nadmiaru kilogramów lub po prostu zmienić nawyki żywieniowe, Czysta Micha i nasza dieta Standard stworzona jest właśnie dla Ciebie. Pakiet dostępny jest w dwóch wersjach kalorycznych do wyboru: 1000-1100 kcal lub 1600-1700 kcal na dzień. Wszystkie posiłki, które dostarczymy do Twojego domu, będą zawierały komplet składników odżywczych. Dzięki temu catering dietetyczny Czysta Micha to najlepsze rozwiązanie na zdrowe odchudzanie.

Aby zamówić dietę pudełkową, wystarczy wybrać jeden z dwóch pakietów, a także kaloryczność dań. Możesz też określić, w jakie dni nasz dostawca przywiezie dania do Twojego domu, dowozy realizowane są w godzinach wieczornych. Nasz catering dietetyczny dowozimy do większości dzielnic na terenie lewobrzeżnej Warszawy, m.in. na Ochotę, Wolę czy Mokotów. W dowolnej chwili możesz zawiesić wykupiony abonament lub też zmienić kaloryczność dań.