Zdrowe odżywianie nie musi być okupione godzinami spędzonymi na bilansowaniu oraz przygotowywaniu dań, wystarczy zamówić catering dietetyczny z dowozem do domu! Jeśli gotowanie nie jest Twoją mocną stroną lub zwyczajnie nie masz na to czasu i ochoty, nasza dieta pudełkowa stworzona jest właśnie dla Ciebie! Czysta Micha działa na terenie lewobrzeżnej Warszawy, nasze zestawy dostarczamy, m.in. na Ursus. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy dwa pakiety: Active, dla sportowców – o zwiększonym bilansie kalorycznym oraz Standard, idealny dla osób redukujących masę lub chcących się zdrowo odżywiać. Wybierz najlepszą opcję dla siebie i ciesz się pożywnym i pysznym menu na co dzień!

Najlepsza dieta Active Ursus

Osoby aktywne fizycznie mają zwiększone zapotrzebowanie na kalorie. Jednak nie tylko wartość energetyczna diety jest ważna, jadłospis musi być też odpowiednio zbilansowany. Catering dietetyczny Czysta Micha to idealny sposób na dostarczenie Twojemu organizmowi odpowiedniej podaży białka, witamin i mikroelementów. Wybierz Pakiet Active, jeśli chcesz każdego dnia otrzymywać do domu dostawę pięciu smacznych posiłków, które pozwolą Ci zbudować masę mięśniową. Dieta pudełkowa dla aktywnych dostępna jest w dwóch wersjach, różniących się kalorycznością; do wyboru 2000-2200 kcal lub 2600-2800 kcal. Posiłki przygotowywane są zgodnie z aktualną wiedzą dietetyczną, zawierają kompleks aminokwasów, z jednoczesnym ograniczeniem węglowodanów prostych. Kucharze przyrządzając dania z naszego cateringu, nie zapominają również o ich walorach smakowych; dlatego pudełka, które dowozimy do Twojego domu, z pewnością zachwycą kubki smakowe!

Dieta do domu na 4 posiłki w Ursusie

Martwisz się nadmiarem kalorii i pragniesz wysmuklić swoją sylwetkę, przechodząc na dietę redukcyjną? Najbezpieczniej zrobić to wspólnie z Czysta Micha, zamawiając catering dietetyczny z dostawą do domu. Obniżenie kaloryczności diety wymaga prawidłowego komponowania menu, w przeciwnym wypadku łatwo pominąć wiele ważnych składników odżywczych, co może skutkować niedoborami. Dieta pudełkowa Standard, którą możesz u nas zamówić, pomoże Ci szybko i zdrowo zrzucić zbędne kilogramy. Do wyboru masz dwa warianty kaloryczne: 1000-1100 lub 1600-1700 kcal, każdy będzie się składać z czterech smacznych i zbilansowanych posiłków. Catering dietetyczny przygotowujemy ze świeżych, lokalnych składników, aby mieć pewność, że do Twojego pudełka trafi tylko najlepszy produkt.

W Czysta Micha staraliśmy się maksymalnie uprościć formalności związane z zamówieniem i dostawą diety do domu. Swój zestaw wybierasz spośród dwóch rodzajów cateringu dietetycznego, podzielonych na dwa warianty kaloryczne. Po wykupieniu abonamentu możesz dokonać zmian w obrębie zamówienia, zostaną one wprowadzone w ciągu 2 dni roboczych. Do skorzystania z oferty zapraszamy nie tylko mieszkańców warszawskiego Ursusa, ale też innych dzielnic stolicy.