W dzisiejszych czasach nie jest łatwo wdrożyć w życie zdrowe nawyki żywieniowe, w końcu kto ma czas na planowanie i przygotowanie posiłków? Na szczęście z dietą pudełkową Czysta Micha nie musisz tracić czasu i energii, wystarczy zamówić pakiet z dostawą do domu! Dzięki naszej ofercie będziesz w końcu odżywiać się prawidłowo i regularnie, każdego dnia dowieziemy do Ciebie zestaw kilku doskonale zbilansowanych dań. Catering dietetyczny dostępny jest na terenie Ursynowa, jak również wielu innych dzielnic Warszawy. Sprawdź nasze pakiety i wybierz najlepszą opcję dla siebie.

Dieta Standard na 4 posiłki Ursynów

Wiele osób regularnie przechodzi na dietę redukcyjną, chcąc pozbyć się nadmiaru kilogramów. Jednak odchudzanie to poważna sprawa i trzeba podejść do niego z głową, w przeciwnym wypadku można zrobić sobie krzywdę. Jeśli pragniesz zredukować swoją masę, a jednocześnie dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, wybierz dietę pudełkową z dowozem do domu! Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet Standard, który składa się z czterech doskonale zbilansowanych dań o obniżonej kaloryczności. Catering dietetyczny pozwoli Ci bezpiecznie stracić kilka kilogramów bez narażania Twojego zdrowia i bez efektu jo-jo! Nasza dieta pudełkowa bazuje na zdrowych, nieprzetworzonych składnikach, z których nasi kucharze wyczarowują przepyszne dania! W końcu odchudzanie nie musi być nudne, każdego dnia dostarczymy do Twojego domu catering w innej odsłonie. Przygotowując jadłospis, bazujemy na bieżących wytycznych dietetycznych, dlatego możesz nam zaufać.

Najlepsza dieta Active na 5 posiłków na Ursynowie

Również sportowcy mogą wiele zyskać, wybierając naszą dietę pudełkową z dostawą do domu. Dlatego, jeśli jesteś aktywny fizycznie i potrzebujesz zwiększyć dzienną podaż spożywanych kalorii, sprawdź nasz pakiet Active! Ten catering dietetyczny składa się z pięciu dań, które dostarczą Ci każdego dnia mnóstwo energii. Komponując dania, zadbaliśmy o prawidłowy stosunek białka do węglowodanów, przez co z naszą dietą pudełkową łatwiej rozbudujesz swoją tkankę mięśniową. Nie musisz martwić się też o rutynę, każdego dnia dostarczymy do Twojego domu zupełnie inne menu! Jako źródło białka wykorzystujemy nie tylko chude mięso, ale również świeże ryby, tofu, rośliny strączkowe czy nabiał. Sam decydujesz, jaka powinna być kaloryczność jadłospisu, do wyboru masz dwie opcje: 2000-2200 lub 2600-2800 kcal. Dzięki temu łatwiej dostosujesz swoje posiłki do treningu. Nasz catering bazuje na najnowszych wytycznych z zakresu dietetyki, przez co jest bezpieczny dla wszystkich sportowców.

W Czysta Micha realizujemy dostawy w godzinach wieczornych, prosto do Twojego domu. Nasza dieta dowożona jest w wygodnych pudełkach, które bez problemu podgrzejesz w mikrofalówce. Nawet po wykupieniu abonamentu możesz dokonać zmian w jego obrębie lub też zawiesić realizację na dowolną liczbę dni. Oprócz Ursynowa nasz catering dietetyczny dostępny jest w wielu innych dzielnicach Warszawy, więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie!