Zdrowa dieta to najlepsza profilaktyka wielu groźnych chorób cywilizacyjnych, niestety nie zawsze można znaleźć czas na prawidłowe bilansowanie posiłków. Jeśli mieszkasz na warszawskim Wilanowie i chcesz spożywać smaczne i pełnowartościowe posiłki, wybierz nasz catering dietetyczny z dowozem do domu! W Czysta Micha przygotowaliśmy dla Ciebie kilka interesujących wariantów, które będą odpowiednie zarówno dla sportowca, jak i osoby pragnącej stracić na wadze. Dieta pudełkowa to też idealna opcja, jeśli nie lubisz lub po prostu nie potrafisz gotować. Menu, które dostarczymy do Twojego domu, jest nie tylko zdrowe, ale też smaczne!

Dieta Standard na 4 posiłki Wilanów

Nieregularnie spożywane posiłki, stres i wysoko przetworzone produkty mogą negatywnie wpływać na Twoje zdrowie i przyczynić się do przybierania na masie. Jednak wprowadzenie zdrowych nawyków do codziennej diety nie jest proste, dlatego lepiej skorzystać z oferty Czysta Micha! Proponujemy Tobie catering dietetyczny w wersji Standard, który pozwoli Ci zrzucić zbędne kilogramy i cieszyć się piękną i smukłą sylwetką! Mimo obniżonej podaży kalorii menu, które dowozimy do Twojego domu, jest doskonale zbilansowane. Redukcyjna dieta pudełkowa dostępna jest w dwóch wariantach kalorycznych, w każdym przypadku otrzymasz od nas aż cztery wyśmienite dania! Catering dietetyczny składa się z posiłków wytrawnych oraz słodkich, w przypadku tych drugich stosujemy naturalne zamienniki cukru. Dzięki naszej ofercie pudełkowej szybko stracisz na masie, jednocześnie dostarczając swojemu organizmowi komplet aminokwasów, witamin i minerałów.

Najlepsza dieta Active na 5 posiłków na Wilanowie

W naszej ofercie nie zabrakło też diety dla sportowców, którzy pragną przybrać na masie. Jeśli jesteś aktywny fizycznie i zależy Ci na rozbudowaniu swojej tkanki mięśniowej, koniecznie sprawdź nasz catering dietetyczny Active! Wybierając ten wariant, codziennie otrzymasz zestaw pięciu pysznych dań z dostawą do domu, które dostarczą Ci kompleks aminokwasów i pozostałych składników odżywczych. Dieta pudełkowa dla sportowców dostępna jest w dwóch opcjach kalorycznych, 2000-2200 oraz 2600-2800 kcal, które dodatkowo uwzględniają idealne proporcje białka w stosunku do węglowodanów. Dzięki temu znacznie łatwiej i szybciej zwiększysz objętość swoich mięśni! Catering dietetyczny oparty jest na zdrowych źródłach białka, w postaci chudego mięsa, ryb morskich, czy roślin strączkowych! Każdego dnia dieta pudełkowa będzie składać się z innych potraw, dlatego o monotonii nie może być mowy!

Jeśli chcesz zamówić nasz catering dietetyczny, wystarczy wybrać jeden z pakietów, a w tym samym tygodniu dowieziemy do Ciebie pierwszy zestaw! W decyzji może być pomocny nasz kalkulator kaloryczności, dzięki któremu wybierzesz dietę pudełkową skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Posiłki przyniesiemy prosto pod drzwi Twojego domu w godzinach wieczornych. Zamówienia dostarczamy nie tylko do Wilanowa, ale również wielu innych dzielnic Warszawy. Pamiętaj, że nawet w trakcie trwania abonamentu możesz dokonać zmian w jego obrębie!