Prawidłowe bilansowanie posiłków to nie lada wyzwanie, wymaga dużej wiedzy z zakresu dietetyki oraz systematyczności. Niestety źle skomponowane menu może doprowadzić do niebezpiecznych niedoborów, które mają negatywny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Na szczęście z pomocą diety pudełkowej z dowozem do domu, nie musisz martwić się o bilansowanie jadłospisu! Czysta Micha codziennie dostarcza na terenie Warszawy, w tym dzilnicy Włochy, pyszne i zdrowe posiłki, które zachwycą Twoje kubki smakowe. Catering dostępny jest w dwóch ciekawych wariantach, dlatego z pewnością znajdziesz dla siebie odpowiednią opcję.

Dieta Standard na 4 posiłki Włochy

Wiele osób, które zdecydowało się przejść na dietę odchudzającą, zapomina o prawidłowym zbilansowaniu posiłków, a przy niskiej podaży kalorii znacznie łatwiej o niedobory. Jeśli zależy Ci na utracie zbędnych kilogramów bez uszczerbku na zdrowiu dieta pudełkowa z dostawą do domu to najlepsza opcja! W Czysta Micha proponujemy Ci catering dietetyczny w wersji Standard, który pozwoli Ci szybko wysmuklić sylwetkę. Posiłki w obrębie tego pakietu mają obniżoną wartość kaloryczną, wynoszącą maksymalnie 1700 kcal. Jednocześnie w dostarczanym przez nas menu znajdziesz komplet witamin i mikroelementów. Na redukcyjną dietę pudełkową składają się cztery smakowite dania, zarówno słodkie, jak i wytrawne. W przygotowywaniu tych pierwszych bazujemy wyłącznie na naturalnych alternatywach dla cukru, np. Miodzie, daktylach lub ksylitolu. Catering dietetyczny dostarczymy prosto do Twojego domu, codziennie w godzinach wieczornych.

Najlepsza dieta Active na 5 posiłków na warszawskie Włochy

Zależy Ci bardziej na przybraniu na masie niż utracie kilogramów? W takim razie dieta pudełkowa Active będzie lepszym rozwiązaniem. Wybierając ten pakiet, będziesz dostawał od nas smakowity zestaw 5 dań, prosto do domu. Wystarczy, że wybierzesz pożądany zakres kalorii, maksymalna podaż wynosi aż 2800 kcal. Jeżeli nie jesteś pewien, jakie zapotrzebowanie ma Twój organizm, sprawdź nasz kalkulator przed zamówieniem cateringu dietetycznego. Określ też liczbę dni, w których mamy Ci dowozić posiłki i ciesz się zdrową i zrównoważoną dietą. W komponowaniu zestawów pudełkowych dla aktywnych dbamy o odpowiednie proporcje aminokwasów i węglowodanów, dlatego szybko zauważysz pozytywne efekty. Z naszym cateringiem dietetycznym nie musisz obawiać się o monotonię, każdego dnia otrzymasz do domu inny zestaw dań, które oparte są na zdrowych źródłach białka, takich jak drób, ryby, rośliny strączkowe, nabiał czy tofu.

Jeżeli nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie, zamów catering dietetyczny jeszcze dziś. W zależności od wybranej diety pudełkowej dostarczymy do Twojego domu 4 lub 5 posiłków! Możesz wybrać zakres kaloryczny, a także zmieniać go dowolnie w trakcie trwania abonamentu. Posiłki otrzymasz od naszego kuriera w godzinach wieczornych, możesz też zawiesić ich dowóz w dowolnym momencie. Zlecenia realizowane są na terenie większości dzielnic lewobrzeżnej Warszawy, nie tylko na Włochach, ale też Mokotowie, Woli czy Ursynowie. Więcej informacji na temat dostępności znajdziesz na naszej stronie.