Nie musisz być ekspertem od dietetyki, aby każdego dnia spożywać dobrze zbilansowane posiłki. Dzięki wygodnemu cateringowi, który oferujemy mieszkańcom warszawskiej Woli, możesz zadbać o swoje zdrowie i uniknąć niedoborów. Dieta pudełkowa z dostawą do domu to też dobry sposób na oszczędność czasu. Już nie musisz tracić wielu godzin na komponowanie i przygotowanie menu, my zrobimy to za Ciebie i dowieziemy pod same drzwi! Do dyspozycji masz dwa pakiety różniące się między sobą podażą kalorii. Przed wybraniem zestawu, koniecznie sprawdź nasz kalkulator, który pozwoli Ci wybrać najlepszą opcję.

Dieta Standard na 4 posiłki Warszawa Wola

Przybranie na wadze jest bardzo łatwe, wystarczy odżywiać się nieregularnie i korzystać z wysoko przetworzonych składników. Znacznie trudniej jest stracić nadmiar kilogramów, wymaga to bowiem samodyscypliny oraz czasu na przygotowywanie posiłków. O wiele lepszym pomysłem będzie zamówienie cateringu dietetycznego z dowozem do domu, który oferujemy mieszkańcom warszawskiej Woli i nie tylko. Jeżeli zależy Ci na szybkiej redukcji masy, sprawdź naszą dietę pudełkową Standard, dostępną w dwóch wariantach kalorycznych. Maksymalna wartość energetyczna wynosi 1700 kcal, a mimo to menu, które dostarczymy do Twojego domu, będzie pełnowartościowe. Dzięki cateringowi dietetycznemu Twój organizm otrzyma wszystkie niezbędne mu do funkcjonowania składniki odżywcze, co jest szczególnie istotne w dietach redukcyjnych. Zamów nasze smakowite pudełka jeszcze dziś, a w ciągu kilku tygodni zobaczysz pierwsze efekty odchudzania.

Najlepsza dieta Active na 5 posiłków na warszawską Wola

Budowanie masy mięśniowej to długotrwały proces, który wymaga od Ciebie nie tylko systematycznych treningów, ale też doskonale skomponowanej diety. Jeśli nie masz czasu na zakupy, układanie menu i gotowanie, zamów nasz catering dietetyczny Active z dostawą do domu! Nasza oferta stworzona jest także dla sportowców, którzy lubią raczyć się pysznymi daniami, jednak nie mają talentu kulinarnego. Dietę pudełkową dla aktywnych przygotowujemy ze smacznych i świeżych składników, nasi kucharze wiedzą jak rozpieszczać żołądki klientów. Catering Active dostarczy Ci nawet 2800 kalorii, komponując go, zadbaliśmy o dobre proporcje węglowodanów oraz aminokwasów. Pudełka, które dostarczymy Ci do domu, są pełne smacznych źródeł: białka, w tym: chudego mięsa, świeżych ryb, nabiału czy roślin strączkowych; węglowodanów oraz tłuszczów. Z nami będziesz odżywiać się różnorodnie i zgodnie z wytycznymi z zakresu dietetyki.

Zasady korzystania z naszego cateringu dietetycznego są bardzo proste i przejrzyste. Wybierz, który pakiet pudełkowy Cię interesuje, określ liczbę dni i złóż zamówienie. Dowozy do domu realizowane są na terenie Warszawy, na Wolę, Mokotów, Ursynów i wiele innych dzielnic. Nasz dostawca przyjedzie do Ciebie w godzinach wieczornych, jeśli nie będziesz wtedy dostępny, pozostawi posiłki na wycieraczce. Dietę możesz modyfikować pod względem kalorycznym, również w trakcie abonamentu. Więcej szczegółów na temat oferty znajdziesz w dziale FAQ, możesz też skontaktować się z nami, chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania.