O nas #CZYSTAMICHA TEAM

NIE TYLKO RYŻ I KURCZAK

Czysta Micha (ang. clean eating), to najbliższy nam styl życia i podejście do jedzenia. Chodzi nie tylko o wyeliminowanie z diety “śmieciowego jedzenia” (ang. junk food), ale o zmianę stylu życia na świadomy pod każdym względem, także żywieniowym. Brak czasu, wiedzy dietetycznej czy umiejętności kulinarnych nie będzie już przeszkodą w przygotowaniu odpowiednio zbilansowanych posiłków.

 

Czysta Micha to doskonały wybór dla wszystkich! Zarówno dla osób pragnących zdrowo się odżywiać, zrzucić zbędne kilogramy, jak i zbudować masę mięśniową – amatorów, “zajawkowiczów” i zawodowych sportowców. Pomożemy Ci wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe i zadbamy o regularność posiłków. Korzystając z naszej diety pudełkowej zyskasz nie tylko czas, który będziesz mógł poświęcić na przyjemności, ale i wymarzoną sylwetkę! W naszym cateringu wykorzystujemy tylko naturalne i nieprzetworzone produkty, bez zbędnych emulgatorów i konserwantów. Czysta Micha to brak nudy i gwarancja różnorodności posiłków!

 

Kluczową rolę w naszej diecie pudełkowej odgrywają przyprawy, nie tylko ze względu na nadający daniom smak i aromat, ale również właściwości lecznicze. Kochamy desery! Nie potrafimy żyć bez słodyczy, dlatego każdego dnia przygotowujemy dla Was słodkie drugie śniadanie, idealne na chwilę oddechu przy kawie. Wszystkie desery oparte są na naszych autorskich recepturach, nie używamy do ich produkcji cukru, chemicznych ulepszaczy, ani konserwantów. Słodzimy daktylami, miodem, erytrolem, ksylitolem czy syropem z agawy.

 

Zbilansowana dieta to 70% sukcesu! Niezależnie od celu jaki sobie stawiasz – pomożemy Ci go zrealizować!

 

Codziennie udowadniamy, że dieta nie musi być nudna i jałowa, a może być przyjemnością. Z nami masz pewność, że Twoja “micha” to Czysta Micha!